Služby

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej predajne nábytku je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Navyše sa náš vyškolený personál najlepšie postará o čo najrýchlejšie a najefektívnejšie riešenie vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť. Tak neváhajte a využite široké spektrum našich služieb.


Služba 1

Naša predajňa Vám ponúka širokú ponuku nábytku, a to sedacieho nábytku čalúneného i koženého, aby každý zákazník našiel to najlepšie, čo ho plne uspokojí a umožní mu prežívať domácu pohodu tým najpríjemnejším spôsobom. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky.

Služba 2

"Nábytok z našej ponuky je známy pre svoju kvalitu, vysoký komfort a design. U našej ponuky nábytku objavíte jedinečné spojenie krásy a účelnosti, ktoré prinesie do vašich domovov a kancelárií nový nádych elegancie. Vždy pohodlne, štýlovo a za rozumnú cenu, to je naša heslo. Contribute a better translation Thank you for contributing your translation suggestion to Google Translate. Contribute a better translation: "Nábytok z našej ponuky je známy pre svoju kvalitu, vysoký komfort a design. U našej ponuky nábytku objavíte jedinečné spojenie krásy a účelnosti, ktoré prinesie do vašich domovov a kancelárií nový nádych elegancie. Vždy pohodlne, štýlovo a za rozumnú cenu, to je naša heslo.


Kontakt

TRUDON, s.r.o. Bardejov

Duklianska 3516
(budova SOMEX-u)
Bardejov
085 01


054/4861860